Hartmann Veroval Infračervený dotykový teploměr 2v1

Kód: HA16
628 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Veroval Duoscan je infračervený teploměr určený pro rychlé a přesné měření teploty na čele či v uchu. Teploměr změří teplotu již za 1 sekundu a do jeho paměti se automaticky ukládá posledních 10 výsledků měření. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud potřebujete přesně a rychle změřit teplotu, je infračervený teploměr Veroval ten pravý. Při měření na čele vyčtete výsledek do 3 vteřin a při měření v uchu se stejně přesný výsledek dozvíte již za 1 sekundu. Při měření na čele je vhodný pro měření teploty u dětí již od narození. Již od 6 měsíců je vhodné i měření v uchu. Teploměr má velmi snadné intuitivní ovládání – stačí si nastavit způsob měření a stisknout tlačítko.

Ovládání teploměru je velmi jednoduché - nastavíte způsob měření a stisknete tlačítko. Při zahájení a ukončení měření vydá teploměr zvukový i optický signál (zvukovou signalizaci lze vypnout, takže teplotu snadno změříte i spícímu dítěti).

Při měření v uchu nasadíte hygienický kryt – 10 krytů je součástí balení a další si dokoupíte zvlášť. Teploměr má také paměť na posledních 10 výsledků.

 

Součástí balení:

  • Teploměr
  • Pevné plastové pouzdro pro uložení
  • Hygienické ochranné kryty (k dostání i nádhradní krytky v balení po 20 ks)
  • Podrobný návod k obsluze a údržbě přístroje

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz