Blokurima 2g D-manózy 30 sáčků

Kód: AD22647
449 Kč
Skladem (2 ks)

Blokurima je doplněk stravy obsahující d-manosu. D-manóza k péči o močové cesty je vhodná nejen pro pacienty trpící na problémy s močovým ústrojím, ale je vhodná rovněž pro těhotné ženy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek Blokurima je vhodný pro pacienty trpící na časté problémy s močovým ústrojím. D-manóza je po vstřebání do organismu vyloučena v nezměněné formě ledvinami do moči. Zde se váže na příchytný aparát (FimH adhesiny) bakterií UPEC. Mohou ho užívat diabetici i těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Balení: 30 sáčků. Doplněk stravy. 

 

Hlavní výhody D-manózy

  • Rychlý účinek u infekce močových cest vyvolaný E. coli
  • Bez vzniku dysmikrobie
  • Nevyvolává rezistenci na ATB
  • Vhodná i pro diabetiky, těhotné, starší pacienty, pacienty s jinou konkomitantní terapií (D-manóza se prakticky nemetabolizuje, celá se vyloučí do moči)
  • Jednoduché dávkování 1 sáček (2 gramy D-manózy) po 6-ti hodinách první den, poté 1 sáček (2 gramy D-manózy) 1x denně večer

Složení

Jeden sáček obsahuje 2 g D-manózy a 2 g inulinu.

 

Dávkování

Obsah jednoho sáčku rozpusťte ve sklenici vody. Vypijte doporučené množství dle doporučeného schématu. a) Rychlý režim: První den užijte 3 sáčky rovnoměrně během dne a 1 sáček před spaním. Celkem 4 sáčky. Druhý den užijte 2 sáčky rovnoměrně během dne a 1 sáček před spaním. Celkem 3 sáčky. Třetí až pátý den užívejte 1 sáček denně před spaním. Pokud je potřeba, můžete od šestého dne přejít na dávkovací schéma "při dlouhodobém užívání". b) Dávkovací schéma při dlouhodobém užívání: Užívejte 1 sáček denně před spaním.

 

Kontraindikace

Není určeno pro děti do 3 let.

 

Doplňující informace

Výrobce: Onapharm

EAN: 8594169226026

Charakteristika: Doplněk stravy

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz