Ibalgin 50mg/g gel 50g
Kód: AD26846Související produkty

Aspirin C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje vitamin C, který podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a...

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je vzhledem k množství léčivé látky v jedné...

Ibuprofen zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibuprofen rovněž tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Přípravek je určen pro dospělé, dospívající a děti od...

Brufen 400 je nesteroidní antirevmatikum s výrazným účinkem snižujícím horečku, tlumícím bolest i u bolestivých stavů nerevmatického původu a s účinkem protizánětlivým. U...

Ibalgin krém obsahuje léčivou látku ibuprofen, který působí protizánětlivě. Je vhodný pro léčení místních projevů revmatických i nerevmatických bolestivých stavů pohybového...

Přípravek Voltaren 140 mg léčivá náplast se používá k lokální symptomatické a krátkodobé léčbě bolesti způsobené akutním namožením, podvrtnutím nebo pohmožděním končetin v...

Šumivé tablety Paralen Rapid 500 mg se užívají k léčbě mírné až středně silné bolesti (bolest zubů, hlavy, bolestivá menstruace) a ke snížení horečky u dospělých a...

Přípravek PARALEN GRIP chřipka a kašel je určen k odstranění příznaků chřipky a nachlazení doprovázených suchým kašlem a ucpaným nosem. Přináší úlevu od horečky, bolesti hlavy,...

Přípravek s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolest a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. Přípravek ACYLPYRIN lze bez porady s lékařem užívat ke...

Voltaren Forte gel ulevuje od bolesti, potlačuje zánět a zmírňuje otoky u bolestivých stavů postihujících svaly a klouby u dospělých a dospívajících od 14 let.

Panadol pro děti snižuje horečku při chřipce a nachlazení, po očkování a tlumí bolest.
Detailní popis produktu
Ibalgin patří do skupiny tzv. nesteroidních protizánětlivých a protirevmatických léčiv. Potlačuje bolest, snižuje otok a tlumí zánět u bolestivých poúrazových stavů, místních projevů zánětlivých a degenerativních onemocnění pohybového aparátu a bolestivého zánětu žil.
- k místní léčbě bolestivých poranění šlach, svalů a kloubů s otoky nebo bez otoků, jako je podvrtnutí, natažení, zhmoždění.
- bolesti při degenerativních onemocněních kloubů kolen a rukou (artróza),
- zánětu šlach a svalových úponů při revmatizmu měkkých tkání
- bolestivého povrchového zánětu žil. Přípravek je určen dospělým a dospívajícím od 12 let. Vzhledem k nedostatku bezpečnostních údajů přípravek není určen k použití u dětí.
Dávkování
Dospělí a dospívající od 12 let nanáší gel na postižené místo 3-4x denně v časových odstupech 3-4 hodin. Ibalgin gel se nesmí používat na otevřené rány nebo sliznice a do očí. Bez porady s lékařem nepoužívejte přípravek déle než 2 týdny.
Složení
Léčivou látkou je ibuprofen 2,5 g v 50 g gelu (tj. 5 %).
Pomocnými látkami jsou hyetelóza, propylenglykol, isopropylalkohol, etanol 96 %, trolamin, čištěná voda.
Doplňující informace
Výrobce: Opella Healthcare Czech
EAN: 8595116523816
SUKL kód: 254304
Farmakoterapeutická skupina: Ibuprofen
Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.