Strepsils Mentol a Eukalyptus 24 pastilek

Kód: AD20033
249 Kč
Skladem (3 ks)

Pastilky Strepsils Mentol a Eukalyptus obsahují léčivé látky amylmetakresol a dichlorbenzylalkohol, které mají antiseptické účinky tzn., že ničí bakterie, viry a kvasinky způsobující bolest v krku a záněty v dutině ústní a hltanu. Pastilky Strepsils Mentol a Eukalyptus se používají k léčbě příznaků zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní a hltanu a k úlevě od bolesti v krku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení

Léčivé látky: amylmetacresolum, alcohol 2,4-dichlorobenzylicus. Jedna pastilka obsahuje amylmetacresolum 0,6 mg, alcohol 2,4-dichlorobenzylicus 1,2 mg. Pomocné látky: tekutá sacharosa, tekutá glukosa, kyselina vinná, blahovičníková silice, indigokarmín a levomenthol.

 

Dávkování

Dospělí: každé 2-3 hodiny nechat volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Používejte maximálně 12 pastilek v průběhu 24 hodin. Dospívajících od 12 let: každé 2-3 hodiny nechat volně rozpustit v ústech 1 pastilku. Používejte maximálně 6 pastilek v průběhu 24 hodin.

 

Kontraindikace

Strepsils Mentol a Eukalyptus není určen dětemdo 12 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek používat. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Reckitt Benckiser

EAN: 5000158105034

SUKL kód: 238048

Farmakoterapeutická skupina: Dichlorobenzenmethanol

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz