Xiaomi Smart Camera C400

Kód: ED13
1 249 Kč
Skladem (1 ks)

IP kamera jasné a ostré video, detekce člověka pomocí umělé inteligence, barevný režim při špatném osvětlení, 360° záběr zajišťuje plnou ochranu domova, plné šifrování pro ochranu soukromí, cloudové úložiště, inteligentní ovládání hlasem, rychlé přehrávání vpřed, instalace ve svislé nebo obrácené poloze. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Xiaomi kamera C400 nabízí 2560*1440p Full HD rozlišení, zobrazuje proto ostrá a plynulá videa. Navíc podporuje technologii WDR, která kameře umožňuje dobře pracovat za zhoršených světelných podmínek a pořizovat ostrá videa v protisvětle jasně a plné detailů. Infračervené noční vidění se postará o kvalitní záběry i při zhoršených světelných podmínkách nebo v noci. Xiaomi Smart Camera C400 disponuje pokročilými algoritmy, pomocí kterých dokáže detekovat a sledovat osoby.
Kamera dokáže zajistit kompletní pokrytí prostoru díky možnosti otáčení v rozsahu 360°.Dvouosý motor umožní naklápění a přiblížení, a dokáže zajistit horizontální úhel zobrazení 360° a vertikální úhel pohledu 108°.
  • Bezpečnostní IP kamera do vnitřních prostor
  • Čisté 2K HD rozlišení pro zachycení detailů a horizontální zorný úhel 360°
  • Připojení přes Wi-Fi 802.11b/g/n a komprese videa H.265
  • Detekce lidského pohybudomácích mazlíčkůabnormálního hlukuchytré sledování pohybu
  • Podpora paměťových microSD karet (až 256 GB) a cloudového úložiště
  • Podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant
  • Kompaktní rozměry, hmotnost 318 g a možnost instalace ve svislé nebo obrácené poloze
 
Obousměrná komunikace
Popovídejte si se svými blízkými v reálném čase. IP kamera Xiaomi Smart Camera C400 podporuje obousměrnou komunikaci v reálném čase. Ve vašem chytrém zařízení musíte mít nainstalovanou aplikaci Mi Home / Xiaomi Home, abyste mohli hovory uskutečnit. Mikrofon dokáže zachytit zvuk až do vzdálenosti 5 metrů. IP kamera Xiaomi navíc využívá inteligentní potlačení hluku pro zajištění lepší čistoty hovorů.
 
Barevný režim při špatném osvětlení
Vestavěný obrazový snímač s vysokou citlivostí umožňuje plynulé zobrazení barevných snímků při špatném osvětlení. Mi outdoor kamera proto zvládá i špatné osvětlení a udržuje zobrazení v plných barvách po delší dobu.
 
Plné šifrování pro ochranu soukromí
Zabezpečené cloudové úložiště používá 128bitový standard AES (Advanced EncryptionStandard) a celý přenos dat je šifrovaný pro vaše bezpečí. Režim spánku poté poskytuje vyšší úroveň ochrany soukromí.
 
Zobrazení záznamu na jiném zařízení
Obraz z kamery Xiaomi Smart Camera C400 lze promítat na vaše další chytrá zařízení, jakým jsou například hodiny Mi Smart Clock. IP kamera umí spolupracovat se službami Google Home a Amazon Alexa.
 
Inteligentní ovládání hlasem
Chytrá kamera Xiaomi C400 snímá skvělý obraz, který si můžete zobrazit v ve vašem chytrém zařízení! Funkce hlasového ovládání je k dispozici na chytrém reproduktoru a chytrém displeji, které spolupracují s aplikací Google Assistant nebo Amazon Alexa.
 
Detekce člověka pomocí umělé inteligence
Algoritmus rozpoznávání člověka a automatické sledování člověka vedou ke snížení počtu falešných poplachů způsobených rušivými vlivy jiných objektů a omezují problémy s chybnými poplachy. Funkce sledování osob je u kamery Xiaomi Smart Camera C400 vypnutá, ale snadno ji aktivujete v aplikaci Mi Home / Xiaomi Home.
Kamera je předinstalována s otočnou základnou a lze ji umístit na stůl, okno, strop nebo stěnu.
 
Obsah balení:
Xiaomi Smart Camera C400, nabíjecí kabel, sada pro montáž na stěnu (základna, hmoždinka × 2, šroub × 2), uživatelská příručka, záruční list

Specifikace:
Název: Xiaomi Smart Camera C400
Model: MJSXJ11CM
Velikost: 119 x 78 x 78mm
Čistá hmotnost: cca 318g
Rozlišení: 2560*1440
Clona: F1.4
Video kodek: H.265
Kompatibilní s: Android 8.0, iOS 12.0 a vyšší
Příkon: 5V DC 1A
Bezdrátové připojení: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n; 2.4GHz/5GHz
Pracovní teplota: -10°C ~ 40°C
Rozšiřitelná paměť: Micro SD karta (až 256 GB)
Rozměry: 119x78x78 mm (V x Š x H) 
Hmotnost: 318 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz