TESLA Smart Camera 360

Kód: ED12
897 Kč
Skladem (1 ks)

Chytrá vnitřní kamera TESLA Smart Camera 360 (2022) dohlédne na vše, co se u vás doma děje. Nepřetržitě monitoruje pohyb a automaticky se za ním otáčí v obou osách – horizontálně i vertikálně. Má široké možnosti nastavení, inteligentní funkce a obousměrné audio. Díky LED osvětlení pořídíte kvalitní videozáznam s Full HD rozlišením i za šera a úplné tmy. Kamera detekuje nezvyklý zvuk a pohyb a upozorní vás přes chytrý telefon v reálném čase. Videozáznam se ukládá i se zvukem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tesla Smart 360 (2022) je vyspělá interiérová kamera, díky níž máte neustále skvělý přehled o tom, co se děje u vás doma. Disponuje širokoúhlým objektivem, dokáže se horizontálně i vertikálně otáčet za pohybem a její funkce máte jako na dlani v chytré mobilní aplikaci Tesla Smart (dostupné pro zařízení s Androidem i operačním systémem iOS).

Kamera využívá 2Mpx CMOS senzor, pracuje s vysokým Full HD rozlišením a k jejím přednostem patří i infračervený přísvit (s dosahem až 10 metrů). Bez ohledu na okolní podmínky vám tak zprostředkuje zřetelné záběry všeho podstatného.

Protože je tato kamera vybavena mikrofonem i reproduktorem, nabízí i praktickou funkci obousměrné komunikace. Skrze chytrý mobilní telefon tak do ní můžete jednoduše promluvit – snadno tak napomenete domácího mazlíčka, pozdravíte děti nebo vyplašíte nezvanou návštěvu.

Tesla Smart 360 (2022) disponuje inteligentním detektorem zvuku a pohybu, a tak vás dokáže v případě potřeby upozornit na potenciální nebezpečí. Když např. identifikuje rozbití okna či dětský pláč, pošle vám notifikaci na mobil.

Sestavili jste si v bytě či rodinném domě moderní systém chytré domácnosti? Pokud ano, jistě vás potěší i fakt, že do něj můžete jednoduše začlenit i tuto bezpečnostní IP kameru. Tesla Smart 360 (2022) je totiž kompatibilní s populárními službami Google Assistant a Amazon Alexa.

Přejete si, aby kamera pořizovala záznam, jen když jste zrovna v práci či na dovolené? Kameru lze nastavit tak, aby pořizovala záznam jen v určitý čas. Dále si také můžete upravit zorné pole, kterému bude kamera věnovat svou pozornost. Generace 2022 přináší kromě většího respektu k soukromí a nového designu také vylepšené chytré scény, modernizovaný hardware a bohaté možnosti nastavení. Synchronizuje data s chytrým telefonem a záznamy ukládá na cloud či na SD kartu. Aplikace Tesla Smart je v češtině, je kompatibilní s operačními systémy Android i iOS. Je napájena ze zásuvky, případně powerbanky.

 

  • Širokoúhlý objektiv
  • Infračervené LED světlo zajistí kvalitní obraz i v nočních hodinách
  • Automatické horizontální i vertikální otáčení za pohybem a zvukem
  • Hezký obraz díky skvělému Full HD rozlišení a IR přísvitu
  • Možnost ovládání pomocí mobilní aplikace Tesla Smart (v češtině) pro zařízení s operačním systémem iOS a Android
  • Notifikace na mobil napojené na inteligentní detektor pohybu a zvuku
  • Mikrofon a reproduktor pro obousměrnou komunikaci
  • Kompatibilní se systémy Google Assistant a Amazon Alexa
  • Ukládání videozáznamů na cloud či MicroSD kartu
  • napájení do sítě

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz