Livostin 0,5mg/ml oční kapky 4 ml

Kód: AD30617
184 Kč
Skladem (4 ks)

LIVOSTIN je antialergikum (lék působící proti přecitlivělosti). Oční kapky LIVOSTIN se používají k rychlému a dlouhodobému zmírnění očních obtíží, např. svědění nosu, zarudnutí očí, otoku očních víček a nadměrnému slzení, které jsou způsobeny alergií (přecitlivělostí) na trávy, pyl, plísně, prach a jiné látky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení

Léčivou látkou je levocabastinum jako jako levocabastini hydrochloridum.. Jeden mililitr suspenze obsahuje levocabastinum 0,5 miligramu (jako levocabastini hydrochloridum 0,54 mg). Dalšími složkami jsou propylenglykol, hydrogenfosforečnan sodný, monohydrát dihydrogenfosforečnanu sodného, hypromelóza 2910, polysorbát 80, dihydrát dinatrium-edetátu, roztok benzalkonium-chloridu a voda na injekci.

 

Dávkování

Obvyklé doporučené dávkování představuje pro dospělé a děti od 6 let jednu kapku očních kapek LIVOSTIN dvakrát denně do obou očí. Kapacím uzávěrem se nedotýkejte povrchu oka, aby nedošlo k náhodnému znečištění obsahu. Oční kapky nepoužívejte déle než jeden měsíc po prvním otevření lahvičky.

 

Kontraindikace

Přípravek LIVOSTIN není určen pro děti do 6 let. Nepoužívejte LIVOSTIN jestliže jste alergický(á) na levokabastin nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Janssen-Cilag

EAN: 3574660512656

SUKL kód: 233477

Farmakoterapeutická skupina: Levokabastin

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

   

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz