Repelent PREDATOR FORTE spray 300ml XXL

Kód: AD29814
Neohodnoceno
Značka: Predator
299 Kč
Skladem (2 ks)

Sprej Predator Repelent FORTE XXL poskytuje ochranu proti hmyzu, odpuzuje komáry klíšťata a jiný bodavý hmyz. Působí 4-6 hodin. Vhodný pro děti od 2 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

odinný repelentní sprej proti komárům a klíšťatům. Predator Repelent FORTE XXL má zvýšený obsah účinných látek, které Vás ochrání a umožní Vám bezpečný a příjemný pohyb a pobyt v přírodě. Působí 4-6 hodin proti komárům, klíšťatům, ovádům a ostatnímu bodavému hmyzu.

Hlavní vlastnosti:

  • zvýšený obsah účinných látek (DEET 24,9 %)
  • aplikace na pokožku i oděv
  • doba účinnosti 4-6 hodin
  • vhodné pro děti od 2 let
  • snadné dávkování ve svislé i vodorovné poloze

 

Složení

Účinná látka: N,N-dyethyl-meta-toluamide (CAS 134-62-3, ES: 205-149-7) 249g/kg. Obsahuje: ethanol (CAS 64-17-5, ES: 200-578-6), hnací plyn propan, butan.

Použití

Používejte dle potřeby. Aplikujte ze vzdálenosti 20-30 cm na pokožku a oděv. Před použitím důkladně protřepejte. Nedoporučuje se používat ani manipulovat s přípravkem dětem mladším 12 let. Aplikuje dospělá osoba.

Upozornění

Používejte biocidy bezpečně. Před použitím vždy přečtěte označení a informace o přípravku. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Zamezte přímému kontaktu se syntetickými materiály, lakovanými povrchy a plasty. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz