Kořen Maca 60 kapslí

Kód: DP48
260 Kč
Skladem (2 ks)
Dr.Popov Maca je doplněk stravy ve formě kapslí, který obsahuje mletý kořen rostliny Maca. Maca podporuje fyzické a duševní zdraví, vytrvalost, vitalitu, plodnost a sexualitu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MACA je po tisíciletí používána ve vysokohorských komunitách Jižní Ameriky. Tuto superpotravinu nabitou živinami poprvé použili Inkové. O několik tisíciletí později ji můžete získat i vy v doplňcích stravy v podobě Maca tablet nebo Maca prášku. Obsahuje jedinečnou kombinaci mastných kyselin, vitamínů, vlákniny, sterolů, saponinů a minerálních látek (vápník, hořčík, jód, železo).

Maca Dr.Popov obsahuje výhradně sušené mleté kořeny. MACA je rostlina tak stará jako prastará peruánská kultura. V krystalicky čistém prostředí v nadmořské výšce 4 až 5 tisíc metrů peruánských And vstřebává kořen MACA vše, co pak přetváří v unikátní kombinaci obsahových látek. 

Maca přispívá k podpoře plodnosti, podporuje vytrvalost a vitalitu, podporuje udržení dobrého fyzického a duševního zdraví a přispívá k udržení správného fungování hormonálního systému. Maca je vhodná také při menopauze. 

 

Složení

mletý kořen Maca 292 mg/kapsle

želatina 77mg/kapsle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz