TP-Link Tapo C100

Kód: ED10
699 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Domácí bezpečnostní kamera Tapo C100 s rozlišením 1080p (1920x1080). Bezdrátové připojení za pomoci WiFi, noční vidění, detekce pohybu, upozornění, zvukový a světelný alarm, obousměrné audio.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chraňte svou domácnost a mějte přehled o tom, co se u vás děje v době, kdy nejste doma. Pořiďte si bezpečnostní kameru TP-Link Tapo C100, která vám obraz zprostředkuje ve výborném Full HD rozlišení ve dne i v noci. Při nedostatečném osvětlení se aktivuje noční režim s IR přísvitem, během kterého kamera vidí výborně až do vzdálenosti devíti metrů. Kamera má v sobě zabudovaný zvukový a světelný alarm. Při detekci podezřelého pohybu se alarm spustí, takže případné zloděje vystraší dřív, než stihnou napáchat škody. Díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete kameru používat také k obousměrné komunikaci. Stáhněte si aplikaci Tapo, přes kterou můžete obraz sledovat živě. Záznam lze nahrávat na microSD kartu, můžete používat karty až do velikosti 128 GB.

 

  • Bezpečnostní kamera s Full HD rozlišením
  • Výborná viditelnost ve dne i v noci
  • Snadné ovládání přes aplikaci Tapo
  • Mikrofon a reproduktor umožní obousměrnou komunikaci
  • Integrovaný zvukový a světelný alarm vystraší nezvané návštěvníky

 

Detektor pohybu

Mějte vždy okamžitý přehled o tom, když se vám před domem objeví někdo neznámý. Kamera je vybavena detektorem pohybu, který vás vždy neprodleně upozorní na aktivitu. Vždy budete vědět, co se u vás doma děje, i když jste v práci.

Noční režim

Kamera dokáže vidět v noci, a to až na vzdálenost devíti metrů. Můžete ji tedy používat i jako dětskou chůvičku, abyste mohli své miminko kontrolovat v dětském pokoji a nerušili ho při spánku.

Vysoké rozlišení

Full HD rozlišení zajistí výbornou kvalitu nahrávaného záznamu. V obraze uvidíte i ty nejmenší detaily ostře a jasně, abyste si zajistili maximální přehlednost.

Obousměrná komunikace

Se svými domácími mazlíčky můžete komunikovat na dálku i z práce. Kamera vám to umožní díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru, takže své zvířátko můžete vždy uklidnit známým hlasem a zkrátit mu čekání, než se vrátíte domů.

Alarm

Detektor pohybu při rozeznání podezřelé aktivity zašle upozornění na váš chytrý telefon. Souběžně s tím také spustí světelný a zvukový poplach, aby případné nezvané hosty odstrašil dřív, než se k vám do domu dostanou.

Sdílení vzácných okamžiků

Kamery vám pomůžou zaznamenat každý vzácný okamžik. Z microSD karty je pak snadno zkopírujete do počítače, abyste se o ně mohli podělit s rodinou a přáteli.

Snadné nastavení

Nastavení kamery provedete snadno během několika málo minut. Stáhněte si do svého telefonu aplikaci Tapo, spárujte s ní kameru a postupujte podle pokynů na displeji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz