Náplast Therapy aromatická odpuzující komáry 18 ks

Kód: SB03
71 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Speciální náplasti Therapy obsahují výtažky z citronely, eukalyptu a geraniumu. Uvolňují silné aroma, o kterém je již od starověkých dob známé jeho působení proti komárům. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Speciální aromatické náplasti Therapy efektivně odpuzují komáry díky obsahu účinných látek - výtažkům z citronely, eukalyptu a geraniumu. 

Náplasti pozvolna uvolňují aroma z Citronely, Eukalyptu a Kakostu (Geranium), u kterých je již od starověkých dob známý účinek odpuzovat komáry. Určeno k umístění na oblečení nebo výstroj. Lehce třete náplast každých 20 minut pro obnovení aromatického efektu. Účinná ochrana proti komárům.

18 kusů v balení.

 

Dávkování: dle potřeby.
Varování: Nepoužívejte přímo na holou kůži. Produkt může způsobit alergickou kožní reakci. Zabraňte kontaktu s očima a sliznicemi. V případě kontaktu s očima je důkladně vypláchněte větším množstvím vody. V případě podráždění nebo poškození kůže vyhledejte lékařskou pomoc. Kosmetický přípravek proti komárům. 
Návod k použití: 1 -  Otevřete obal, vyjměte náplast z obalu a aplikujte ji na zvolené místo. 2 - Lehce třete náplast každých 20 minut pro uvolnění aromatických látek z mikrokapslí a obnovení aromatického efektu.  
 

SloženíCitronela, Eukalyptus a Kakosta (Geranium).

Distributor: Grade Medical s.r.o., náměstí Sítná 3105, Kročehlavy, 272 01 Kladno, Česká republika

Výrobce: Eurosirel S.p.A., Viale Europa 30, 200 47 Cusago, Itálie

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz