Imodium Rapid 2mg 6 tablet

Kód: AD19815
Neohodnoceno
Značka: Imodium
125 Kč
Skladem (>5 ks)

Imodium Rapid se používá při náhle vzniklém (akutním) průjmu. Zahušťuje při průjmu stolici a snižuje její častost. Přípravek Imodium Rapid je určen pro dospělé, dospívající a děti od 6 let.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Imodium Rapid 2 mg tablety rozpustné v ústech poskytují rychlou podporu při léčbě akutního průjmu. Tablety se okamžitě rozpouštějí na jazyku, mají příjemné mátové aroma a nemusí se zapíjet vodou. Pohodlné užití je skvělé během cestování a oceníte jej také při podání léku dětem.Imodium Rapid mohou užívat dospělí, dospívající a také děti od 6 let.

Nejběžnější příčiny akutních průjmových obtíží:

  • virové a bakteriální infekce
  • cestovatelský průjem způsobený kontaminovaným jídlem či vodou
  • potravinové alergie
  • úzkost a stres
  • syndrom dráždivého tračníku
  • špatné stravovací návyky a dietní chyby

Jak Imodium Rapid pomáhá?

Průjem je definován jako změna normální peristaltiky střev a obvykle je popisován výskytem tří a více akutních řídkých stolic během jednoho dne. Imodium Rapid  nabízí rychlou pomoc při průjmu. Účinkuje do 1 hodiny a to při užití jednorázové dávky 4 mg. Tablety nabízí diskrétní a praktické řešení průjmu při každodenních činnostech a také na cestách. Vhodné k léčbě akutního průjmu souvisejícího se syndromem dráždivého střeva.

Dávkování

Dospělí a dospívající užívají 2 tablety naráz, potom 1 tableta po každé řídké stolici, maximálně 8 tablet během 24 hodin. Děti od 6 let užívají nejdříve 1 tabletu, potom 1 tabletu po každé řídké stolici. Nikdy nepřekračujte nejvyšší doporučenou denní dávku vztaženou na kg tělesné hmotnosti dítěte! Děti od 14 kg mohou užít maximálně 2 tablety denně, od 20 kg 3 tablety, od 27 kg 4 tablety, od 34 kg 5 tablet, od 40 kg 6 tablet, od 47 kg 7 tablet a od 54 kg 8 tablet denně. Tablety Imodium Rapid se pokládají na jazyk, kde se rychle rozpustí. Nemusí se zapíjet. Pokud nenastane u akutního průjmu zlepšení do 2 dnů, poraďte se s lékařem.

Složení

Léčivou látkou je loperamidi hydrochloridum 2 mg v jedné tabletě.

Dalšími složkami jsou želatina, mannitol, aspartam, hydrogenuhličitan sodný a mátové aroma.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

 

Doplňující informace

Výrobce: Janssen-Cilag

EAN: 3574661180236

SUKL kód: 233901

Farmakoterapeutická skupina: antidiaroika

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz