Antibakteriální náplast StopBac Sterile Aquastop 5x7,5 cm 4 ks

Kód: SB02
99 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Hypoalergenní antibakteriální sterilní adhesivní voděodolný kryt ran, k jednorázovému ošetření drobných poranění i hlubších ran.

  

 • voděodolné provedení
 • 4ks o rozměru 7,5 x 5 cm
 • antimikrobiální účinek
 • vysoce absorpční
 • nepřisychá k ráně
 • sterilní

Detailní informace

Detailní popis produktu

Antibakteriální hojivá náplast StopBac STERILE Aquastop se stříbrem je vyvinuta k ošetření drobných poranění i hlubších a špatně se hojících ran. Jsou vhodným produktem pro pacienty, kteří nepotřebují navštívit služby lékaře a chtějí si sami ošetřit drobný defekt. Ideální výbava do autolékárniček, na výlety do přírody a dětské tábory. Český zdravotnický prostředek.

Doporučené použití:

 • v přírodě, při outdoorových aktivitách
 • na odřené paty i puchýře na patách
 • na říznutí nožem v kuchyni i dílně
 • na poranění u vody
 • pro práce na zahradě a ve znečištěném prostředí
 • při práci se zvířaty
 • s náplastmi Aquastop je možné se sprchovat i koupat

Po návratu ze špatných hygienických podmínek doporučujeme ránu vydezinfikovat a aplikovat náplast novou.

 

Inovativní hypoalergenní chirurgické krytí ran StopBac STERILE Aquastop je založené na unikátní patentované nanotechnologii solu. Organicko-anorganický hybridní oligomer s kationty stříbra vázanými v koloidním roztoku s obsahem dusičnanu stříbrného zajišťuje dlouhodobý antimikrobiální a fungicidní účinek, a to i na řadu kmenů odolných vůči antibiotikům. Nositeli vlastního antimikrobiálního účinku jsou jak kationty stříbra, které způsobují ireversibilní změny bakteriálních buněk a buněčnou smrt, tak i samotný sol, čímž se účinek synergicky zvyšuje. StopBac STERILE tak představuje nákladově efektivní způsob léčby, který lépe pomáhá pacientovi, přispívá k rychlejšímu a efektivnějšímu zhojení rány a šetří čas zdravotnického personálu.

Voděodolná průhledná varianta Aquastop navíc umožňuje snadnou hygienu pacienta a vizuální kontrolu okolí rány.

StopBac STERILE Aquastop se svými vlastnostmi řadí mezi prosté nemodifikované krytí a vlhké hojení. Pro rány pooperační a akutní představuje ideální preventivní bariérovou ochranu proti kontaminaci. Zabraňuje vzniku infekce a zmírňuje již existující infekční komplikace, které zvyšují morbiditu a vedou k mnohonásobnému prodražení léčby. U ran s vyšším rizikem vzniku infekce, potenciálním infektem či u ran již infikovaných může být StopBac STERILE vhodnou náhradou vlhkého krytí se stříbrem. Pro rány chronické disponuje StopBac STERILE preventivním bariérovým efektem.

StopBac STERILE Aquastop je hypoalergenní antibakteriální sterilní adhesivní kryt ran nové generace k jednorázovému ošetření drobných poranění i hlubších ran. Aktivní zóna polštářku využívá unikátních nanotechnologických řešení a obsahuje mj. aktivní ionty stříbra. Vedle kvalitního krytí rány a jejího okolí tak poskytuje vysoce účinnou antibakteriální ochranu, tedy razantně redukuje výskyt bakterií a brání průniku vnější bakteriální infekce. Zásadním omezením rizika vzniku sepse tak náplast StopBac STERILE významně přispívá k lepšímu zhojení poranění.


Vysoce kvalitní materiály náplasti StopBac STERILE Aquastop poskytují voděodolné a komfortní krytí rány. Náplast je šetrná k pokožce a poskytuje ideální přilnavost. Polštářek má značnou absorpční kapacitu a neuvolňuje do rány žádná vlákna. Aktivní zóna polštářku zajišťuje antibakteriální účinek po celou dobu aplikace, nezávisle potvrzený řadou testů. Náplast je transparentní, což umožňuje lepší kontrolu okolí rány. Účelem použití je jednorázové ošetření – krytí drobných poranění i hlubších, špatně se hojících ran.

Návod k použití: Po důkladném vyčištění a desinfekci rány vyjměte z obalu, odstraňte krycí folii a polštářek ihned přiložte na osušené postižené místo, upevněte k pokožce tlakem na náplast mimo poranění, odejměte modrou manipulační folii. Aktivní zóna polštářku by měla být v přímém kontaktu s poraněním, aby byla zajištěna jeho dlouhodobá ochrana s maximálním antibakteriálním účinkem. Po použití výrobek odložte do k tomu určených nádob.

Složení: Náplast i polštářek jsou vyrobeny z polymerní netkané textilie. Aktivní zóna polštářku je upravena patentovanou antibakteriální nanovrstvou obsahující stopová množství stříbra, které efektivně působí proti bakteriím v místě poranění a tím podporuje a urychluje hojení ran. Mírná barevná změna polštářku nemá vliv na funkci výrobku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz