Wobenzym 800 tablet

Kód: AD3621
4 400 Kč –7 %
wob
4 400 Kč –7 % 4 078 Kč
Skladem (3 ks)

Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy (bílkoviny katalyzující chemické reakce), které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, tlumí chorobné projevy způsobené škodlivými imunokomplexy vznikajícími v důsledku protilátkových reakcí. Wobenzym snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh v nejdrobnějších cévách. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají a hojení je tak usnadněno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Wobenzym obsahuje vhodně sestavené enzymy (bílkoviny katalyzující chemické reakce), které mají schopnost účelně ovlivňovat imunitu, tlumit zánět a otoky a do jisté míry i rozpouštět krevní sraženiny. Urychlují průběh zánětu a zmírňují jeho následky, tlumí chorobné projevy způsobené škodlivými imunokomplexy vznikajícími v důsledku protilátkových reakcí. Produkty látkové výměny lidskému tělu škodlivé a odumřelý tkáňový materiál jsou urychleně odbourávány. Otoky a krevní výrony se lépe vstřebávají. Rutin normalizuje propustnost cévní stěny. Wobenzym snižuje vazkost krve a tím zlepšuje krevní oběh v nejdrobnějších cévách. Záněty, bolesti a otoky rychle odeznívají a hojení je tak usnadněno. Tablety jsou odolné vůči žaludeční šťávě.

 

  • urychluje hojení po úrazech a některých operacích
  • posiluje oslabenou imunitu
  • zmírňuje otoky, bolesti kloubů a zlepšuje jejich celkovou hybnost

 

Proč Wobenzym pomáhá u tolika onemocnění?

Wobenzym je léčivý přípravek, který obsahuje kombinaci enzymů z přírodních zdrojů. Enzymy jsou tzv. biologické katalyzátory – organické sloučeniny, které umožňují optimální průběh většiny reakcí v živých organismech. Existuje několik tisíc druhů enzymů a každý z nich je vyhraněným specialistou. To znamená, že působí určitým způsobem pouze na určitou látku. Jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu.

 

Zánět – základní obranná reakce na téměř jakékoliv poranění v našem těle.

Enzymy, které Wobenzym obsahuje, pozitivně ovlivňují zánětlivou reakci. Urychlují vstřebávání otoků, krevních podlitin a výronů. Mohou tak zkrátit dobu hojení, čímž podporují optimální průběh doléčení. Wobenzym tedy může pomoci i tam, kde pacient trpí více záněty současně, a proto jej lze použít při léčbě širokého okruhu onemocnění, která jsou zánětem vyvolána či provázena.

 

Přírodní enzymy proti zánětům, otokům a poruchám imunity

Při zvládání zánětů mají v našem těle zvláštní význam takzvané proteolytické enzymy. Pomáhají nám zajišťovat rovnováhu imunitního systému tak, aby záněty proběhly rychle a bez následků. Jestliže však máme oslabenou imunitu nebo nás ohrožuje silný zánět, je vhodné podpořit náš obranný systém podáváním obdobných enzymů zvenčí. Zabývá se tím speciální oblast medicíny – systémová enzymoterapie. Dlouholeté výzkumy ověřily účinnost unikátní směsi proteolytických enzymů, která je obsažena v tradičním léku systémové enzymoterapie – léku Wobenzym.

 

Složení

Pancreatinum 300 Protease Ph. Eur.-j., papainum 90 F.I.P.-j., bromelaina 225 F.I.P.-j., lipasum 34 F.I.P.-j., amylasum 50 F.I.P.-j, trypsinum 360 F.I.P.-j., chymotrypsinum 300 F.I.P.-j., rutosidum trihydricum 50 mg. celková proteolytická aktivita: 570 F.I.P.-j. celková amylolytická aktivita: 4030 F.I.P.-j. celková lipolytická aktivita: 4525 F.I.P.-j.

 

Dávkování

Léčba se zahajuje dávkou 3x5 až 3x10 tablet denně. V souvislosti s ústupem chorobných projevů se dávkování postupně snižuje až na udržovací dávku 3x3 tablety denně. Pozorně si přečtěte příbalovou informaci ohledně dávkování.

 

Kontraindikace

O užívání Wobenzymu během těhotenství a kojení se vždy poraďte s lékařem, a to i tehdy, otěhotníte-li během léčby. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: MUCOS Pharma

EAN: 4030142138114

SUKL kód: 96406

Farmakoterapeutická skupina: Trypsin, kombinace

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz