Hydrocortison léčiva 10mg/g mast 10 g

Kód: 2024
169 Kč
Skladem (2 ks)

Hydrokortison v masti je určen k symptomatické léčbě zánětů a úlevě od pruritu, zvláště v místech s tenkou kůží (obličej, intertriginózní místa) a je vhodný i pro dlouhodobé použití v těchto indikacích: atopická, lehká až středně těžká dermatitida, kontaktní dermatitida, lehká numulární dermatitida, seborrhoická dermatitida, zánětlivé dermatózy, intertrigo, lichen planus, lupus erythematodes discoides, senilní pruritus, anogenitální pruritus, psoriáza.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení

Jeden gram masti obsahuje hydrocortisoni acetas 10 mg (1 %). Pomocné látky se známým účinkem: methylparaben, propylenglykol, cetylstearylalkohol. Další pomocné látky: Tekutý parafin, tvrdý parafin, kyselina stearová, bílý vosk, monoacylglyceroly nasycených vyšších mastných kyselin, ethoxylované alkoholy C12-C16, trolamin, čištěná voda.

 

Dávkování

Hydrokortisonová mast se vtírá do postižených míst 1× až 2× denně v malém množství. U chronických afekcí lze ložisko překrýt (okluze).

 

Kontraindikace

Nepoužívejte přípravek Hydrocortison Léčiva, jestliže jste alergický(á) na hydrokortison nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku, dále se nepoužívá u plísňových a jiných infekčních onemocnění, na otevřené rány, do oka (přípravek nesmí přijít do styku s očními spojivkami) a v místě očkování.

Pozorně čtěte příbalovou informaci.

 

Doplňující informace

Výrobce: Zentiva

EAN: 8594739026599, 8594739225107

SUKL kód: 858

Farmakoterapeutická skupina: Hydrokortison

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LB Avatar autora | 7.9.2023
Velmi,perfektně učinkuje,doporučuji na ekzém.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz