Dexeryl krém 500 g

Kód: AD22114
Neohodnoceno
Značka: Dexeryl
349 Kč
Skladem (1 ks)

Ochranný krém Dexeryl je určený na pokožku s příznaky a projevy suché kůže, provázející různé kožní problémy. Dexeryl krém obsahuje 3 aktivní složky: glycerol, vazelínu a tekutý parafín, které zlepšují příznaky suché kůže. Hydratační účinek glycerolu zajišťuje udržení optimální vlhkosti kůže. Vazelína a tekutý parafín zabraňují odpařování a působí tak proti dehydrataci kůže. Zároveň působí jako bariéra proti poškození vlivem vnějších podmínek. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dexeryl krém obsahuje 3 aktivní složky: glycerol, vazelínu a tekutý parafín, které zlepšují příznaky suché kůže. Hydratační účinek glycerolu zajišťuje udržení optimální vlhkosti kůže. Vazelína a tekutý parafín zabraňují odpařování a působí tak proti dehydrataci kůže. Zároveň působí jako bariéra proti poškození vlivem vnějších podmínek. Jedná se o zdravotnický prostředek.

   

Složení

Glycerol, bíly měkký parafín, tekutý parafín, glycerolmonostearát, kyselina stearová, dimethicon, makrogol 600, trolamin, akrylamid / akryloyldimethyltaurátový kopolymer, isohexadekan, polysorbát, pentylenglykol, ethylhexylglycerin, karbomer, čištěná voda.

 

Dávkování

Dexeryl krém aplikujte 1-2x v tenké vrstvě na postižené místo (podrážděnou pokožku). Pokud je to nutné, můžete krém aplikovat častěji, ne však více než 6x denně.

 

Kontraindikace

Pozorně si přečtěte příbalovou informaci zdravotnického prostředku. Určený účel použití je uvedený v popisu zdravotnického prostředku.

 

Doplňující informace

Výrobce: Pierre Fabre

EAN: 3592610001371

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz